Mazda
Louda Auto a.s. Mazda Pardubice

O nás

Louda Auto a.s.

Současnost

Společnost Louda Auto a.s. působí na trhu v České republice od roku 1992. Ve čtyřech regionálních městech Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec a jedenácti značkových autosalonech Vám nabízí služby při autorizovaném prodeji a autorizovaném servisu vozů koncernu Volkswagen Group, značek Škoda, Audi, SEAT, Volkswagen osobní a užitkové vozy a další nekoncernové značky Mazda, Hyundai, Ford.
 
Cílem naší společnosti je zajistit zákazníkovi služby spojené s prodejem a servisem vozů na profesionální a odborné úrovni. Naší snahou je také zajistit tyto služby komplexně a za odpovídající cenu. Kromě prodeje a servisu nových vozů u nás můžete využít služeb autobazaru, autopůjčovny, široké nabídky finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a další služby.
 
Přesto, že jsme na českém trhu již dvacet let, celý tým 250 zaměstnanců je neustále vzděláván a zdokonalován ve své práci tak, aby naše služby pro Vás mohly být ještě kvalitnější. Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001, který je každoročně obhajován.
 
Pokud naleznete na našich stránkách to, co hledáte, budeme velmi rádi a potěší nás, když to řeknete ostatním. Pokud naopak Vám zde něco bude chybět, či nebudete s něčím spokojeni, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět.
 
Za kolektiv zaměstnanců společnosti Louda Auto a.s.
 
Pavel Louda

 

 

Jak to vše začalo aneb něco z historie

2015 Pod značku Louda Auto se připojila další provozovna v Liberci s prodejem vozů Audi a autorizovaným servisem vozů Audi a Volkswagen. Dále jsme do rodiny Louda Auto v druhé polovině roku přivítali další provozovnu v Kolíně v Havlíčkově ulici s prodejem vozů Škoda, Hyundai a Ford.

2014 Dochází k přejmenování a změně právní formule společnosti z Autosalon Louda, spol. s.r.o. na společnost Louda Auto a.s.. Nově pod hlavičkou Louda Auto a.s. vítáme novou pobočku značky Škoda - Dukla v Pardubicích. Otevřeli jsme pobočku Mazda v Pardubicích, a aby toho nebylo málo naše rodinka se rozrostla o další koncernovou značku SEAT. Naopak jsme zrušili prodej značky Chevrolet. 

2010 Výstavba nové prodejny Škoda v Pardubicích. Oficiální zahájení prodeje od 1.1.2011. Nyní v Pardubicích jako jediní nabízíme prodejní a servisní zázemí Audi, VW a Škoda na jednom místě -> "Vše pod jednou střechou" 

2009 Hlavní událostí bylo květnové otevření nového salonu pro značku CHEVROLET v prostorách bývalého Autobazaru. Dále byl upraven prodejní prostor pro náš Autobazar.

2008 Vybudování lakovny v prostorách našeho servisu v Pardubicích, která od konce roku začala sloužit zákazníkům. Dále proběhla montáž nové moderní myčky v prostorách servisu Škoda v Poděbradech a vytvoření nové dlážděné plochy pro provoz našeho Autobazaru, čímž se výrazně zvýšila jeho kapacita.

2007 V tomto roce nadále probíhalo zkvalitňování prodejního a servisního zázemí v rámci našich provozoven, např. novou přístavbou došlo k rozšíření a zkvalitnění servisního zázemí značky Škoda v Choťánkách.

2006 V březnu tohoto roku byl v rámci kolínského prodejního showroomu zahájen prodej vozů Volkswagen ve standardu odpovídajícímu této značce. Prodej vozů Volkswagen nahradil prodej vozů Citroen, autorizovaný servis vozů Citroen zůstal zachován.

2005 Významnou událostí začátku roku je otevření nového autosalonu AUDI v Pardubicích. Od prvních dní nového roku zde nabízíme zákazníkům kvalitní služby v příjemném prostředí vše odpovídající zařazení značky AUDI v premiovém segmentu.

V tomto roce dále dochází k dokončení stavebních úprav prodejního a servisního areálu v Kolíně. V rámci těchto úprav byla vystavěna nová prodejna pro dvě značky. Dále byla dokončena první etapa rekonstrukce servisu. Od května je v kolínské provozovně oficiálně zahájen prodej vozů ŠKODA. Zákazníci mohou využít širší nabídky služeb prodeje i servisu.

2004 V únoru roku 2004 došlo k dokončení výstavby a k následnému otevření nové provozovny VW v Pardubicích. Provozovna je opět postavena dle architektonického konceptu automobilky Volkswagen a je připravena plnit i ty nejnáročnější úkoly při prodeji a údržbě automobilů, disponuje nejmodernějším vybavením dílny a kvalitním zázemím pro zákazníky při výběru automobilů. Společnost opět rozšířila svůj profesionální tým o další zaměstnance.

V tomto roce i nadále pokračuje rekonstrukce budovy dceřiné společnosti v Kolíně. Další důležitou událostí tohoto roku je zahájení výstavby nového autosalonu v Pardubicích pro prodej a servis vozů značky AUDI. Termín dokončení je plánován na konec roku 2004.

2003 V tomto roce byla zahájena výstavba nového autosalonu v Pardubicích opět podle architektonického konceptu automobilky Volkswagen.

Další důležitá událost se stala v březnu tohoto roku, kdy společnost Autosalon Louda rozšířila své působení ve středních Čechách koupí dnes již dceřiné společnosti AUTO CIT KOLÍN. Rozšířila tak svou činnost o prodej a servis vozů značky CITROËN. Společnost se tak stala autorizovaným prodejcem již třech značek vozů, a to Volkswagen, ŠKODA a CITROËN. Ještě ke konci roku 2003 byly zahájeny stavební práce na úpravách budov prodeje a servisu dceřiné společnosti AUTO CIT.

2002 V roce 2002 začala společnost expandovat do východočeského města Pardubice, kde otevřela provozovnu pro prodej a servis automobilů značky Volkswagen. Rok a půl zde působila v pronajatých prostorách, které se však brzy staly svou kapacitou nedostatečné a proto společnost zahájila přípravy výstavby vlastní provozovny VW.

2001 I v následujícím roce společnost investovala do rozvoje svého podnikání, a to výstavbou nové moderní lakovny a klempírny v prostorách provozovny Volkswagen. Společnost se tak stala největším autorizovaným prodejcem značek koncernu Volkswagen Group na Nymbursku a Kolínsku. Na profesionální úrovni poskytuje zákazníkům kvalitní a rychlý servis.

2000 Stávající prostory zanedlouho nestačily stoupajícímu počtu klientů, a proto se společnost pustila do výstavby nového autosalonu VW. Nový autosalon je postavený podle architektonického konceptu automobilky Volkswagen a připravený plnit i ty nejnáročnější úkoly při prodeji a údržbě automobilů Volkswagen. Provozovna značky Škoda se přestěhovala do prostor původní provozovny Volkswagen, tak vznikla dvě oddělená moderní centra pro prodej a servis obou značek. Společnost se ještě zařadila do programu prodeje ojetých automobilů se zárukou Auto-plus, kdy pro tuto obchodní aktivitu zrekonstruovala její úplně první provozovnu a otevřela zde Autobazar.

1995 V tomto roce došlo k dokončení výstavby a k následnému otevření nové provozovny s nejmodernějším vybavením dílny a s kvalitním zázemím pro zákazníky při výběru automobilů. Společnost se tak stala jako jediná na okrese autorizovaným prodejcem vozů značek Volkswagen a ŠKODA. Pro maximální spokojenost zákazníků společnost rozšířila svůj profesionální pracovní tým o další zaměstnance.

1992 V tomto roce v malé vesničce nedaleko lázeňského města Poděbrady vyrostla malá provozovna pro prodej a servis vozů značky Škoda. Díky velkému nasazení a obětavosti tehdejšího malého týmu pracovníků se společnosti podařilo velmi dobře prosadit na trhu automobilového průmyslu. Její zisky dosahovaly kladných výsledků, a proto se rozhodla investovat do výstavby další provozovny, tentokrát pro prodej a servis automobilů značky Volkswagen.

 

 

Louda Auto a.s. Mazda Pardubice

Hradecká 555
530 09 Pardubice
IČO: 46358714

Prodej
  +420 466 797 833
E-mail: mazda@louda.cz

Servis
  +420 605 296 351

PRODEJ


Tel:+420 724 167 802

Tel:+420 605 226 576

SERVIS


Tel:+420 601 311 018

Tel:+420 724 769 522