Mazda
Louda Auto a.s. Mazda Pardubice

Ohodnoťte naše služby

Když jsme zavítali do salónu Louda Auto v Pardubicích, mile nás překvapila p. Nelly Menclová, která se nám ihned věnovala a vše nám vysvětlila. Moc jí děkujeme za profesionální přístup, milé a ochotné jednání. Rozhodli jsme se pro Mazdu CX-3 a nyní se těšíme, až si auto půjdeme vyzvednout.
              
Velmi děkuji za maximální ochotu a pomoc při koupi nového vozu panu Matouškovi. Profesionální a milý přístup!
              
Když jsme se rozhodli, že si koupíme Mazdu 3, navštívili jsme salóny v Praze a Pardubicích. Ten v Pardubicích v Auto Louda jasně vyhrál. Pan prodejce byl velmi vstřícný, ochotný a na naše četné otázky reagoval velmi ochotně. Nijak nás netlačil do rozhodování a naopak trpělivě čekal. Nakonec jsme se rozhodli a auto koupili právě tady. Nyní budeme čekat na to, až naše auto dorazí a budeme si jej moci převzít. Zatím mohu konstatovat, že jsme se salónem maximálně spokojeni.
              
Jako velký fanoušek značky Mazda velmi oceňuji profesionalitu a nadstandardní přístup pana Hodíka, jako servisního experta v Autosalonu Mazda Louda v Pardubicích. Stejně tak i jeho dlouholeté zkušenosti s vozy Mazda, včetně speciálních modelů MPS a RX-8. Prodejce pan Matoušek je velmi příjemný a jeho styl prodeje a vášeň pro Mazdu velmi oceňuji. Má velký vztah ke značce a jeho přístup je velmi přátelský. Takový přístup, kdy zodpoví Vaše dotazy a pomůže, zároveň ale v žádném směru nenarušuje atmosféru při prohlížení vozů, takový bych rád u všech prodejců vozů. Celkově rád provádím servisní úkony i složitější právě zde a zvažuji nákup nového vozu. Děkuji, ať se daří Mazdě i Vám.
              
Při vybírání vozu jsem zavítal do salonu Mazda v Pardubicích kde se mě ihned ujal mladý sympatický prodejce a zodpověděl všechny mé otázky. Celkově jsem byl s přístupem velmi spokojen.
              
Už dlouho jsem plánoval koupit auto a jsem rád, že jsem si nakonec vybral v Autosalonu Louda značku Mazda. Se službami a přístupem prodejce jsem spokojený a neměnil bych.
              

Louda Auto a.s. Mazda Pardubice

Hradecká 555
530 09 Pardubice
IČO: 46358714

Prodej
  +420 466 797 833
E-mail: mazda@louda.cz

Servis
  +420 605 296 351

PRODEJ


Tel:+420 724 167 802

SERVIS


Tel:+420 601 311 018

Tel:+420 724 769 522