Mazda
Louda Auto a.s. Mazda Pardubice
Mazda MX-30

NÁŠ ZCELA ELEKTRICKÝ VŮZ

Zcela nová Mazda MX-30

 

NOVÁ, ZCELA ELEKTRICKÁ MAZDA


Vyzkoušejte jedinečnou ovladatelnost a stabilitu vozu Mazda MX-30. Snadno se dostanete všude, kam vás život zavede – do práce, za rodinou a přáteli, do posilovny. Alternativa SUV pro lidi, kteří mají náskok.

 

Vyzkoušejte první elektrickou Mazdu MX-30  

Energie na rok zdarma

Na výletech se energie navíc hodí vždy. Proto ke své nové Mazdě MX-30 dostanete i kartu, s níž můžete nabíjet zdarma u všech dobíjecích stanic ČEZ po celé republice, a to hned celý rok.

 

Více informací  
Mazda MX-30 - Energie na rok zdarma
Mazda MX-30
Mazda MX-30
Mazda MX-30
Mazda MX-30

 

BUĎTE MEZI PRVNÍMI, KDO JI BUDE MÍT


Objevte zcela novou Mazdu MX-30, náš první plně elektrický vůz, který nabízí moderní a současně stylový zážitek. Vstupte do prostorného a atraktivně zpracovaného interiéru. Užijte si jedinečný zážitek z jízdy ve voze Mazda s jeho mimořádnou ovladatelností a stabilitou, díky kterým se dostanete všude, kam vás každodenní život zavede.

 

Mazda MX-30 - Požitek z jízdy

 

Požitek z jízdy

Zcela nová Mazda MX-30 v sobě má ducha Jinba Ittai. Například speciálně navržený systém e-GVC Plus zajišťuje přesné a citlivé řízení. Přesně kalibrované (téměř 50 : 50) rozdělení hmotnosti zajišťuje stabilní a rovnoměrný výkon na silnici. 
Architektura vozu e-Skyactiv zvyšuje požitek z jízdy.

 

Mazda MX-30 - Bezpečnost

 

Bezpečnost

Bezpečnost je pro Mazdu to nejdůležitější!
Zcela nová Mazda MX-30 je vybavená působivou řadu nejlepších bezpečnostních prvků, takže můžete mít jistotu, že při jízdě využíváte výhod nejmodernější ochrany, kam patří například: systém prevence nárazu v městskem provozu (SCBS), systém hlídání mrtvých úhlů (BSM), systém pro hlídání jízdních pruhů (LKA) a systém výstrahy před vjezdem do křížovatky.

 

Mazda MX-30 - Zaměřeno na člověka

 

Zaměřeno na člověka

Interiér zcela nové Mazdy MX-30 je navržen tak, aby potěšil, protože je zaměřen na společný prožitek. Atraktivně umístněná středová konzole a kvalitní materiály byly navrženy tak, aby byly pro vás pohodlné a atraktivní. Recyklované materiály na míru přidávají prvek inteligence a udržitelnosti.

 

Mazda MX-30 - 8letá záruka

 

8letá záruka

Zcela nová Mazda MX-30 je dodávána s 8letou zárukou na akumulátor. Můžete si být jisti, že Mazda usiluje o to, abyste se svým elektrickým vozem mohli jezdit co nejkvalitněji a co nejdéle. Na naši záruku se můžete spolehnout.

 

 

Nabíjení je radost

Při navrhování nové Mazdy MX-30 jsme mysleli na vše. Vůz se dodává s nabíjecími kabely Mode 2 (pro nabíjení z běžné zásuvky) i Mode 3 (pro nástěnnou nabíječku). Podporuje nabíjení jak střídavým, tak stejnosměrným proudem, takže ho snadno nabijete doma i na cestách. Při využití 50kW rychlonabíječky se baterie nabije na 80 procent za pouhých 30 až 40 minut. Z nástěnné nabíječky (22 kW) se Mazda MX-30 zcela nabije za 4,5 hodiny. Můžete používat i běžnou zásuvku, z hlediska časových úspor a bezpečnosti je však vhodnější domácí nástěnná nabíječka. Doporučujeme dávat vůz nabít na noc, aby byl ráno připraven na cestu.

 

Nabíjecí stanice zdarma

Díky wall boxu můžete Váš nový elektromobil bezpečně a rychle nabíjet u Vás doma

Ušetřete na každodenních nákladech a využijte naši nabídku. K nákupu elektrického vozu Mazda MX-30 získáváte nabíjecí stanici EVlink T2S 11kW značky Schneider ZDARMA.

Využijte speciální tarify od dodavatelů elektrické energie a jezděte za nejnižší možné ceny.

 

Mazda MX-30 - Wall box

Louda Auto a.s. Mazda Pardubice

Hradecká 555
530 09 Pardubice
IČO: 46358714

Prodej
  +420 466 797 833
E-mail: mazda@louda.cz

Servis
  +420 605 296 351

PRODEJ


Tel:+420 724 167 802

SERVIS


Tel:+420 601 311 018

Tel:+420 724 769 522